Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Technická univerzita v Liberci

Řídící pracovníci na vysokých školách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11310310775 | aktuálnost: 25. 8. 2016

CHARAKTERISTIKA: vedení ústavu, pedagogická, vědecká a publikační činnost. DOVEDNOSTI: organizační schopnosti, tvůrčí aktivita, schopnost vést a motivovat velký kolektiv, praxe na obdobné vedoucí pozici podmínkou, odborné kontakty v oboru. VZDĚLÁNÍ: Vysokoškolské vzdělání, akademická nebo vědecká hodnost (docent, Ph.D., resp. ekvivalent v oboru a vyšší). PRACOVNÍ POMĚR: 100% úvazek, funkční období od 1. 1. 2017 - do 31. 12. 2020. NÁSTUP: 01.01.2017, mzdová třída dle Vnitřního mzdového předpisu a dosažené vědecké hodnosti, příplatek za funkci. NABÍZÍME: zajímavá, různorodá a zodpovědná práce, pružná pracovní doba, závodní stravování, možnost hlídání dětí, možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, jazykové kurzy. Do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odbor. společnostech. Přihlášku doručte do 01.09.2016 emailem volnamista@tul.cz nebo poštou TUL, Personální oddělení, Studentská 1402/2, 461 17 Liberec 1. Volné místo je od 24.08.2016 zveřejněno na úřední desce TUL.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Doktorské (vědecká výchova)

Mzda: 18 700 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail