Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ManpowerGroup s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11085840747 | aktuálnost: 27. 8. 2016

Místo výkonu práce: Tovární 296, Prachovice
Nástup dle dohody. Nabízíme pracovní uplatnění nejen pro profesionály (teamleader), ale i absolventy. Zaškolení bude probíhat 1 - 2 měsíce ve Velké Británii.
Náplň práce: příjem faktur, správa bezhotovostních plateb, administrativní činnosti v programu SAP. Anglický jazyk využijete při denní komunikaci se zahraniční pobočkou.
Požadujeme: schopnost hovořit anglicky (B2-C1), analytické myšlení, ochotu pracovat s čísly a zkušenosti z administrativy či ekonomické oblasti. Znalost programu SAP či jiných ERP programů, výhodou.
Nabízíme: smlouvu na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, závodní stravování a možnost dalšího vzdělávání.
První kontakt učiňte prosím na výše e-mailové adrese, kam zašlete CV v českém i anglickém jazyce.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha