Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog - plasty

referenční číslo: 11696 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Láká vás práce ve stabilní společnosti, která nemá o zakázky nouzi? Zajímá vás plastikařina? Chcete pracovat ve společnosti, která se o své zaměstnance stará?

Pak hledáme právě Vás

Zavedená strojírenská společnost hledá do svých řad nového kolegy/kolegyni na pozici:

TECHNOLOG - PLASTY (30 - 35.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vytváření technologických postupů
  • Dohled nad jejich dodržováním
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zpracovávání statistik

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s plasty
  • Znalost AJ - výhodou
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Zázemí silné stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • Další nadstandardní benefity
  • Místo výkonu práce: Zlín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha