Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

LANEX a.s.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11100370765 | aktuálnost: 14. 7. 2016

SŠ/VŠ technického směru, přímé zkušenosti z výrobního procesu, praxe s tvorbou pracovních norem a normativů výhodou, praxe v provádění a vyhodnocování časových snímků výhodou, proaktivní přístup k řešením.
Pracovní náplň: vypracování a vyhodnocování časové studie na jednotlivých pracovištích, vytváření pracovních norem a normativ, odhalování neefektivnosti ve výrobním procesu, analýza plnění norem spotřeby času, jejich objektivizace.
Mzda od 20 000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, 21 dnů dovolené + 4 pracovního volna, příspěvek na stravování v podnikové jídelně, pitný režim na pracovišti, HPP na dobu neurčitou,1-směnný provoz, nástup dle dohody, pracoviště Bolatice,
KO: Štěpaníková Alena, tel.: 553 751 219, e-mail: personalistika@lanex.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail