Typ nabídky

Minimální mzda

Controller

referenční číslo: 33FDB00C | aktuálnost: 03.05.2017

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Naše společnost, BBA HRANICE, spol. s r. o., je předním výrobcem přenosných čerpadel. Pro náš výrobní závod v Bělotíně nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí ekonomického oddělení - controller.

Controller

Náplň práce

Vaší náplní práce bude:
• Vytváření finančních prognóz
• Vytváření rozpočtů, spolupráce s vedoucími ostatních oddělení
• Vybudování procesů controllingu společnosti
• Controlling nákladů, kontrolování faktur, apod.
• Tvorba reportů, analýz a statistik
• Vytváření předpovědí a kontrolování výsledků ziskovosti a nákladovosti výroby
• Key User finančního modulu SAPu
• Finalizace a analýza cen artiklů, monitoring procesů kalkulací
• Blízká spolupráce s ekonomickým oddělením v Holandsku a s Holandským vedením společnosti

Požadujeme

• VŠ vzdělání v ekonomických oborech
• Velmi dobré analytické schopnosti, schopnost najít a vysvětlit rozdíly
• Zkušenost na obdobné pozici
• Znalost anglického nebo německého jazyka
• Velmi dobré znalosti práce na PC (zejména MS Office, ERP systémy, ideálně SAP)
• Dobré prezentační dovednosti
• Pečlivost, orientace na výsledek, dobrý time management
• Příjemné vystupování, ochota pomoci, trpělivost
• Přehled o aktuálním ekonomickém dění a změnách, o zákonných požadavcích apod.
• Být připraven podávat návrhy na zlepšení
• Flexibilita a odolnost vůči stresu

Nabízíme

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Můžete dál rozvíjet své jazykové dovednosti nejen praxí, ale také kurzy. Získáte možnost kvartálních odměn i 13. plat. Dostatek kávy, čaje, čokolády i vody na pracovišti je pro Vás zajištěn. Budete mít nadstandardní dovolenou. Po roce ve společnosti získáte příspěvek na penzijní pojištění.

Místo pracoviště: 287, Bělotín, 75364

Region: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj

Obor: Ekonomika, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Management

Profese: finanční controller

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné