Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kariéra s.r.o.

Projektant elektro a MaR/vysočina

referenční číslo: 35161 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti radiační kontroly, ochrany v jaderné energetice, zdravotnictví a průmyslu, měření a řízení technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRO a MaR

Náplň práce:

návrhy systémů na úrovni Elektro (napájecí systémy, záskoky zdrojů, bateriová záloha) do 1000V, spotřebiče do 5kW
návrhy systémů na úrovni MaR (řízení jednoduchých sestav do 100 datových bodů)
návrhy systémů na úrovni slaboproud a komunikace - datové komunikace Ethernet, sériová komunikace RS 485 (vše metalika i optika)
tvorba projektové dokumentace na všech stupních (PDSP, RD, JPD a DoSP)
podpora realizace - objednávky specifického materiálu, v případě nutnosti účast na montáži, autorský dozor

Odborné požadavky a praxe :

SŠ elektro s maturitou
min.praxe 2 roky projektování
osvědčení Vyhl. 50/78, nejm. §6
znalost práce v MS Office
znalost práce v AutoCAD 2010 LT a vyšší
zkušenost se zpracováním projektové dokumentace elektro
praxe v oboru elektro (montáže, výroba rozvaděčů apod.) vítána
Výhodou:
Praxe v oboru elektro ( montáže, výroba rozvaděčů apod.)
Znalost základů RO a RK, příp. základů fyziky IZ

Jazykové znalosti:

základní znalost technické angličtiny
základní znalost ruštiny vítána

Ostatní požadavky:

řidičské oprávnění sk. B
zdravotní způsobilost
znalost dokumentace dle Vyhl. č. 499/2006Sb.
znalost základů fyziky IZ výhodou
znalost základů RO a RK výhodou

Nabízíme:

- práce na HPP
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění po 1 roce
- firemní a úsekové akce
- nadstandardně příjemnou tvůrčí atmosféru a kolektiv
- fond odměn a roční odměna do celkové částky 1,8 násobek měsíční mzdy

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: JE Dukovany

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail kariera06@karierasro.cz a uvádějte značku 21207PR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Eva Kolářová, +420 267 133 000-2, +420 777 616 494, +420 608 130 407, email: kariera06@karierasro.cz