Varroc Lighting Systems, s.r.o.

Společnost Varroc Lighting Systems hledá nové kolegy na pozici:

Konstruktér - R&D

referenční číslo: 33A1ACF8

Náplň práce

 navrhuje ve spolupráci s týmem nové optické koncepty pro osvětlení vozů světových automobilových značek
 při návrhu využívá CAD software, 3D modelovací a vizualizační software a CAE nástroje (Catia V5, Blender, LightTools)
 podílí se na návrhu osvětlení pro koncepční automobily představované na světových autosalonech
 spolupracuje s designéry a navrhuje inovativní technická řešení stylistických návrhů
 podílí se na vývoji a aplikaci nových optických technologií
 koordinuje zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky na testovacích vozech
 sleduje trendy, podílí se na tvorbě patentů

Požadujeme

 VŠ vzdělání (stroj., mechanika)
 znalost 3D modelovacích softwarů nebo CAD systému výhodou (Catia, Rhinoceros, SolidWorks, Autodesk Inventor, apod.)
 schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů, technické myšlení, analytické, komunikační a vyjednávací schopnosti
 základní znalost AJ nebo NJ
 ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení
 řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

pružná pracovní doba (fix 8:30 – 13:30)
25 dní dovolené
Sick Days – 2dny/rok
příspěvek na dopravu, možnost startovacího ubytování
příspěvek na stravování
variabilní bonusový systém
možnost jazykového a odborného vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění
možnost podílet se na vývoji moderních produktů

Místo pracoviště: Suvorovova 195, Šenov u Nového Jičína, 742 42

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské