Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Nákupčí s AJ nebo NJ

referenční číslo: 1155 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Máte zkušenosti ve strojírenském podniku jako nákupčí s důrazem na organizační schopnosti? Chcete se stát členem úspěšného týmu a dále se rozvíjet? Pak neváhejte, tato nabídka je určena právě Vám

Mezinárodní strojírenská společnost, světová jednička ve svém oboru, hledá vhodného kandidáta/tku na pozici:

NÁKUPČÍ s AJ NEBO NJ

Náplň práce

  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Vyhledávání dodavatelů
  • Nákup materiálu pro výrobu
  • Komunikace se zahraniční centrálou
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Koordinace výroby a materiálových toků
  • Organizace zakázky od zadání až po expedici

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického či ekonomického směru
  • Zkušenosti s nákupem, případně plánováním výroby ve strojírenství podmínkou
  • Středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny, schopnost aktivně komunikovat
  • Znalost SAPu výhodou
  • Obchodní a technický duch

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování, závodní stravování
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Lokalita práce: Prostějovsko

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha