Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrola kvality - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 336FD557 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Příležitost právě pro Vás Hledáme pracovnice na pozici kontroly kvality v úspěšné výrobní francouzské společnosti. Nabízíme dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, bonusy. Je to pro Vás lákavá nabídka? Dej nám o sobě vědět. ABSOLVENTY ZAŠKOLÍME.

Náplň práce

Náplň práce
• vstupní a výstupní kontrola nárazníků
• vizuální kontrola lakových vad
• práce v čistém a nehlučném prostředí

Požadujeme

• trestní bezúhonnost
• dobrý zrak
• zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou
• ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

• stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti
• dlouhodobá spolupráce

firemní benefity:
• příspěvek na dopravu
• bonusový systém ( vánoční, velikonoční bonusy a bonusy na dovolenou)
• dovolená navíc
• stravenky

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: kontrolor, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy