Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný/á referent/ka veřejných zakázek

referenční číslo: 33624D9F | aktuálnost: 13.06.2018

Zdravotnická záchranná služba hl. m. Prahy

Náplň práce

Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek , koordinace s ostatními útvary organizace, poradenské činnost v oblasti definování technických požadavků a stanovení vhodných kritérií hodnocení. Příprava metodického řízení aplikace zákona o veřejných zakázkách, zpracování nabídek uchazečů a komunikace s potenciálními uchazeči.

Požadujeme

VŠ, nejlépe právnického nebo ekonomického směru, případně SŠ vzdělání s minimálně 3letou praxí v oblasti zpracování veřejných zakázek, praxe a znalost zákona č. 134/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek v platném znění a souvisejících předpisů podmínkou. Znalost AJ výhodou.
Nástup dle dohody.

Nabízíme

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, stravenky a další benefity.
Profesní životopisy zasílejte na person@zzshmp.cz.

Místo pracoviště: Korunní 98, Praha 10, 10100

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Státní, veřejná správa

Profese: referent/referentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita