Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CallOne s.r.o.

Prodejci po telefonu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11385040739 | aktuálnost: 8. 9. 2016

Místo výkonu práce - CallOne s.r.o. - pracoviště Chomutov, Na Bělidle č.p. 848/2,
430 01 Chomutov 1

Zavedená telemarketingová agentura hledá nové kolegy, kteří rozšíří stávající tým.
Uvítáme spíše zájemce bez zkušeností, zaškolíme si Vás sami. Přesto zkušenosti nejsou překážkou.

Pracovní náplň
- kontaktování zákazníků ohledně připravovaných novinek
- kontaktování zákazníků za účelem prolongace služeb, případně změn služeb
- administrativa (jednoduchá práce na PC)

Co nabízíme
- nejen vstupní, ale i průběžná školení v oblasti komunikace a prodeje
- práci v příjemném kolektivu
- krásné moderní pracovní prostředí
- k základnímu platu (15000 Kč) i plno dalších motivujících ohodnocení, kterými si můžete plat zvýšit na dvojnásobek

Koho hledáme
- právě Vás, pokud jste rádi mezi lidmi a baví Vás s nimi komunikovat

Co očekáváme
- zájemce bez vady řeči
- chuť pracovat

Pokud splňujete to málo a máte zájem o to hodně, co naše společnost poskytuje, neváhejte a zašlete životopis na adresu prace@callone.cz
Do předmětu zprávy prosím vepište "Telefonní konzultant

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha