Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Manager expedice a přepravy

referenční číslo: 12497 | aktuálnost: 16. 10. 2016

Máte praxi v oblasti externí logistiky a přepravy a zkušenosti s nastavováním logistických procesů? Hovoříte plynně anglickým jazykem?

Láká Vás nová výzva - přispět svými zkušenostmi a podílet se tak na dalším rozvoji a dobrém zvuku společnosti, neváhejte a kontaktujte nás

Moderní společnost ve svém nově vybudovém závodu hledá schopného kolegu na pozici:

MANAGER EXPEDICE a PŘEPRAVY

Náplň práce

  • Zodpovědnost za plynulý chod oddělení expedice
  • Nastavování logistických procesů a transportních řešení pro jednotlivé projekty a lokality
  • Optimalizace logistických procesů a implementace prvků Lean Production
  • Komunikace s oddělením výroby a přepravními společnostmi
  • Zodpovědnost za celní agendu
  • Zodpovědnost za náklady za transport, schvalování faktur
  • Řešení reklamací a problémů vzniklých při přepravě

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání
  • Manažerské zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Anglický jazyk na úrovni umožňující bezproblémovou komunikaci
  • Organizačně schopného člověka s vyjednávacími schopnostmi, systematického, analytického
  • Dobré komunikační dovednosti, umění vést a motivovat své kolegy
  • Chuť pracovat v rozvíjející společnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní výrobní společnosti
  • Možnost uplatnit své nápady a návrhy na zlepšení
  • Možnost profesního růstu
  • Finanční ohodnocení dle dosavadní praxe a zkušeností včetně bonusů na základě výsledků společnosti
  • Plně dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní pracovní prostředí
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha