Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodní manažer

referenční číslo: 33340AA3 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která poskytuje komplexní služby v oblasti provozní správy nemovitostí, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer.

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• velmi dobrá znalost MS Office
• přesnost, důslednost, ochotu dalšího vzdělávání
• praxe v oboru vítána /není podmínkou/
• ŘP skup. B
• znalost AJ výhodou

Náplň práce:

• aktivní prodej produktů společnosti, vyhledávání nových klientů a jejich servis
• obchodní správa zákaznického portfolia, administrace zakázek, příprava smluvní dokumentace
• příprava podkladů pro rozpočet, zpracování obchodních nabídek, řízení kalkulací
• administrace zakázek, příprava smluvní dokumentace

Nabízíme:

• perspektivní a stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
• možnost kariérního růstu
• práce v otevřeném a přátelském prostředí
• osobní vůz i pro soukromé účely, telefon, mobil, pružná pracovní doba
• místo výkonu: Kladno

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis adresu predvyber@predvyber.cz . V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha