Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MONTIX, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10867860795 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Náplň práce: vedení podřízených zaměstnanců, zabezpečení plnění výrobních příkazů, kontrola plnění přidělených úkolů a vyhodnocování jejich výsledků.
Činnosti: Řízení a přidělování úkolů a pracovních činností na základě specifikací a dodatků plánování a v souladu s termíny, kvalifikacemi zaměstnanců, ekonomickým využíváním materiálu a pracovního vybavení. Zajištění a hospodárné využití personální a strojní kapacity výrobních linek. Zajišťování dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě a čase.
Požadavky: znalost MS Office, praxe v oblasti mistra min. 1 rok, praxe v automotive výhodou, praxe s vedením kolektivu lidí, proaktivní přístup, schopnost rychle a účelně jednat.
Nabízíme: stabilní zázemí české společnosti, dotované stravování, další zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MONTIX, a.s., Mgr. Lucie Macounová, personalistka, lucie.macounova@montix.cz, +420 775 869 591