Typ nabídky

Minimální mzda

Expedient/kompletář- Jinočany

referenční číslo: 5898627dbabecf6e2f50498e | aktuálnost: 22.05.2017

PTÁČEK-velkoobchod, a.s.

Společnost PTÁČEK- velkoobchod, a.s. je LÍDREM na trhu v oboru topení, plyn, voda, inženýrské sítě a koupelny s 25-letou tradicí. Disponujeme širokou sítí poboček v ČR a SR.

Pracujte pro firmu PTÁČEK-velkoobchod, a.s. a buďte součástí velkého a odborného týmu - s více než 140 pobočkami a 1 600 zaměstnanci!

Náplň práce

Náplň práce:

  • příprava a výdej zboží ze skladu
  • příjem zboží a jeho uskladnění

Požadujeme

  • platné oprávnění na VZV (výhodou, ne podmínkou )
  • práci ve směnném provozu (ranní, odpolední; případně dle domluvy i noční směny)
  • SOU – s výučním listem (není podmínkou)
  • praxi ve velkoskladu (vítáme, není podmínkou)
  • pracovitost, spolehlivost, pozitivní přístup

Nabízíme

  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • pracovní poměr od začátku na dobu neurčitou
  • motivační finanční ohodnocení (21 500-23 500 Kč)
  • věrnostní příspěvky
  • odměny za nemarodění
  • příspěvek na dopravu
  • stravenky
  • občerstvení na pracovišti
  • zaměstnanecké slevy na výrobky
  • místo výkonu práce Jinočany (Praha-západ)
  • nástup dle dohody

Mzda: 21 500 Kč

Místo pracoviště: Severní 275, Jinočany, 252 25

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy