Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na noční doplňování zboží do známého obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají krátkodobou brigádu mají šanci. Nástup je možný ihned. Pracovní doba: 21:30 - 06:00 hod. Místo výkonu: Kamenice - Želivec

Noční doplňování zboží - 95 Kč/hod. - vyplácení mzdy týdně

referenční číslo: 6376 | aktuálnost: 6. 9. 2016

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádnice/ky na noční doplňování zboží do známého obchodního řetězce. Výhodou brigády je volba směn dle Vašich možností. Brigáda je vhodná pro ženy i muže, díky flexibilní volbě směn se hodí jak pro studenty, tak i pro ostatní osoby hledající přivýdělek. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, ale i ti, kteří hledají krátkodobou brigádu mají šanci. Nástup je možný ihned.

Pracovní doba: 21:30 - 06:00 hod.

Místo výkonu: Kamenice - Želivec

Náplň práce:
- doplňování zboží
- úklid oddělení

Požadujeme:

- potravinářský průkaz
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:

- mzdu 95 Kč/hod.
- možnost výběru směn
- dlouhodobou spolupráci
- práci na dohodu o pracovní činnosti
- pravidelný výplatní termín
- možnost vyplácení mzdy týdně!

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail