Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11380310728 | aktuálnost: 7. 9. 2016

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 731 988 498 a ráda si s Vámi domluvím osobním schůzku.

Mzdová účetní

Orientujete se v mzdovém účetnictví a máte praxi alespoň 2 roky? Chcete pracovat v ryze české společnosti? Pak nás kontaktujte!

Co budete dělat?
- komplexní vedení mzdové agendy cca 500 zaměstnanců (zkušenost z výrobních společností výhodou ne však podmínkou)
- výpočet jednotlivých složek mzdy zaměstnanců, srážek a odvodů,
- zajištění komunikace s příslušnými institucemi (ZP, ČSSZ, FÚ, ÚP, exekutorské úřady atd.),
- sledování legislativních změn týkající se mzdové problematiky.

Co potřebujete?
- min. SŠ vzdělání,
- praxe alespoň 2 roky ve mzdovém účetnictví
- dobrou znalost MS Excelu,
- flexibilitu a taky výborné komunikační schopnosti,
- preciznost, pečlivost, smysl pro detail,
- znalost programu Pamica (výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
- práci na plný úvazek na dobu neurčitou,
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v přátelském kolektivu
- nástup ihned (popř. dohodou)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s., Bc. Lucie Kašinská, kasinska@tempo.cz, +420 731 988 498