Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Canadian Medical Care, Česká republika spol. s r.o.

Specialisté v oblasti personálního řízení

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11109340743 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Pracovní náplň:
-administrativní podpora HR oddělení ve všech HR procesech
-příprava a správa pracovně-právní dokumentace související se vznikem, změnou a ukončením pracovního poměru
-správa dat v HR IS
-BOZP/PO a PLS agenda
-příprava podkladů pro mzdy

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání
-praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
-velmi dobrá znalost Zákoníku práce a souvisejících právních předpisů
-základní orientace ve mzdové problematice
-znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilý/á (aktivní a komunikativní znalost)
-uživatelskou znalost MS Office, znalost SW Nugget výhodou
-samostatnost, spolehlivost, flexibilita a pečlivost
-zájem o oblast HR i administrativní agendu

Nabízíme:
-samostatnou a odpovědnou práci
-příjemné pracovní prostředí a profesionální kolektiv
-nadstandardní lékařskou péči
-týden dovolené navíc
-příspěvek na stravování
-pozice je vhodná i pro absolventy

Místo pracoviště:
Praha 6, Veleslavín

Termín nástupu:
1.8.2016, popř. dle domluvy

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha