Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KERAMOST, akciová společnost zkráceně: KERAMOST, a.s.

Kartografové a zeměměřiči

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11183600742 | aktuálnost: 30. 7. 2016

FIGURANT
SŠ vzdělání, obor geodézie výhodou, komunikativnost, příjemné vystupování, bezúhonnost, samostatnost,
odpovědnost, spolehlivost a flexibilita, znalost práce na PC (MS Office, Internet), práce se SW – ATLAS
výhodou, praxe není nutná, ŘP sk. B.
Hlavní náplň práce: asistence při záměrech lomů a deponií, obsluha geodetických přístrojů, uplatňování
platné legislativy v oblasti důlně měřičské činnosti, odpovědnost za správnost a úplnost jednotlivých měření
zásob nerostných surovin, zpracování měřičských podkladů pro DP, CHLÚ, plány otvírky, plány zajištění,
likvidace a rekultivace, zpracování účelových map dle potřeby
Zaměstnanecké výhody: Možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování ve formě stravenek, příspěvek na
penzijní připojištění a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, věrnostní přídavek horníků
HLÁSIT SE: Ing. Petra Ulrychová tel.: 476 442 522 - volat po-pá 7,00-14,00hod., email: ulrychová@keramost.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 85 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha