Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor logistiky - řidič VZV - Lipovka až 28 000 Kč/měs.

referenční číslo: 32B25BE4 | aktuálnost: 15.08.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku? Nevadí Vám práce na směny? Ocenili byste dovolenou navíc, prémie, dotované stravování a další bonusy?

Dejte nám o sobě vědět.
Hledáme řidiče VZV pro oblast Rychnovska a Kvasin.

Náplň práce

  • řízení vysokozdvižného vozíku
  • příprava materiálu pro zásobování výroby
  • transport a zaskladnění/vyskladnění výrobků a materiálu
  • čipování, práce se čtečkou
  • směnný provoz (8hod – ranní, odpol., noční)

Požadujeme

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • průkaz a zkušenosti s VZV
  • pracovitost a spolehlivost
  • odolnost vůči stresu
  • chuť do práce

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • základní hrubou mzdu 20 300 Kč/měs.
  • navyšování základní mzdy o 1000 Kč po 6. a 12. měsíci
  • bonusy za 100% docházku – 1250 Kč
  • osobní ohodnocení – do 2500 Kč
  • bonus za přesčasy
  • další příplatky dle Zákoníku práce

Mzda: 22 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jungmannova 15, Praha 1, 11000

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, logistik, řidič, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy