Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Údržba forem na vstřikování plastů

referenční číslo: 11678 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Jste zkušený nástrojař?
Máte praxi v plastařině?
Umíte vyčistit a opravit formu na vstřikování plastů?
Nemusíte umět anglicky ani německy

Jediné co potřebujete, je manuální zručnost, ochotu pracovat na směny a technické vzdělání.
Pokud tohle všechno máte, pak jste to přesně vy, koho hledáme na pozici do Libereckého kraje:
ÚDRŽBA FOREM na VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Náplň práce

  • Komunikace s nadřízeným
  • Zodpovědnost za opravu, údržbu a čištění forem
  • Odpovědnost za kvalitu provedené práce
  • Řešení problémů ve výrobě

Požadujeme:

  • SO vzdělání v oboru nástrojař
  • Praxi na podobné pozici v plastikařině či automotive průmyslu
  • Ochotu pracovat na směny
  • Zodpovědnost, samostatnost, loajalitu

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí
  • Stravenky v hodnotě 70,-
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční a věrnostní odměny
  • Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Mzda: 20 000 - 3 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha