Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Regionální manažer pro CEE

(referenční číslo: 19-13-211817/JD)

Hledáme REGIONÁLNIHO MANAŽER pro CEE

Náš klient, prosperující česká výrobní firma, hledá zkušené kandidáty

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí na daném trhu, zodpovědnost za nové projekty
  • Péče o stávající distribuční síť
  • Monitoring a analýza prodejů, definování následných akčních kroků k nárůstu prodeje
  • Spolupráce na marketingové propagaci a zajištění logistiky
  • Reporting vedení
  • Časté zahraniční služební cesty ve svěřené oblasti

Požadujeme:

  • Výborná znalost angličtiny - denní komunikace se zákazníky
  • Praxe s prodejem
  • Orientace na výsledek
  • Strategická uvažování, samostatnost
  • Ochota cestovat, časová flexibilita
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

Benefity:

  • Stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel
  • 4 týdny dovolené a 2 sick days
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na individuálních schopnostech uchazeče
  • Prostor pro osobní růst

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Hl. m. Praha
Obor: Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání