Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

JANČA V.M. s.r.o.

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11404540746 | aktuálnost: 13. 10. 2016

POŽADUJEME: analytické myšlení, smysl pro detail, prezentační a komunikační dovednosti, kreativní myšlení a organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost plnit stanovené termíny, samostatnost, loajalita, pečlivost, objektivita, časová flexibilita, občasné služební cesty s noclehem mimo domov, aktivní přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, nekonfliktnost, férový přístup, schopnost týmové spolupráce, základní znalost grafických programu Adobe, uživatelskou znalost MS Office, praxe v marketingu výhodou, ŘP skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: každodenní administrativa marketingových aktivit, evidence faktur, marketingových nákladů, administrativní správa zásob, propagačních předmětů a materiálů, tvorba a správa databází, úzká spolupráce s dodavateli, zákazníky, budování a podpora obchodních vztahů, spolupráce při tvorbě propagačních materiálů, letáků apod., návrhy pravidelného emailového newsletteru, správa firemního webu a facebooku, aktualizace webových stránek společnosti na každodenní bázi, samostatná analýza marketingových aktivit konkurenčních společností, organizace a řízení prezentace společnosti na propagačních, společenských a sportovních akcích, tvorba interního bulletinu
NABÍZÍME: zázemí silné a stabilní ryze české společnosti, zajímavou práci na HPP, motiva.ni ohodnoceni, zaměstnanecké benefity, možnost odborného rozvoje a vzděláváni, prostor pro osobni a karierovy růst, seberealizace, práce v dynamickém kolektivu, příjemné pracovní prostředí. Místo výkonu práce Valašském Meziříčí
PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte na e-mail: personalni@jancaelektro.cz, do předmětu prosím uveďte Pracovník marketingu. Informace na telefoním čísle 571 759 923
ov. 12.10.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha