Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pavel Varmus

Realitní makléři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10767870770 | aktuálnost: 5. 11. 2016

místo výkonu práce : Krnov, Sv. Ducha 5
na HPP nebo na DPP
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťování pronájmů či prodeje nemovitostí
- prohlídky nemovitostí
- vyhledávání nových nemovitostí
- poradenství klientům v oblasti realit
- asistence během realizace obchodního případu
- zpracování informací v interním systému
- spolupráce v týmu zkušených kolegů

POŽADAVKY:
- pozitivní osobnost!
- spolehlivost a loajalita
- příjemné a reprezentativní vystupování
- tvrdé pracovní nasazení
- přirozený a obchodní talent
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- základy práce na PC
- trestní bezúhonnost

V případě Vašeho zájmu prosíme zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu info@rkcity.cz, vhodné uchazeče budeme kontaktovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody : osobní ohodnocení, provize z prodeje / až 70 % /, příspěvek na dopravu, žádný poplatek za kancelář, podpora právního oddělení zdarma, marketing. podpora zdarma, 100% podpora nejen na začátku Vaší práce, školení a vzdělávání

Z : 12.5.2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 10 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Pavel Varmus, Pavel Varmus, +420 733 319 366