Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Jobstart s.r.o.

Naším klientem je společnost, která se zabývá prodejem a pronájmem strojů komplexního sortimentu - od malých sekaček až po velké nákladní stroje se specializovanými úkoly, jejichž nástavby mj. také vyvíjí a vyrábí. Pro servisní divizi momentálně hledáme pro tohoto klienta vhodného kandidáta na pozici AUTOMECHANIK

Automechanik

referenční číslo: 4152 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Hlavním úkolem je řešení oprav větších závad strojní techniky v nově postaveném a špičkově vybaveném servisu v centrále společnosti.

Náplň práce:

- opravy a větší servis mycích, sypacích, zametacích či sekacích strojů v centrále společnosti.

Požadavky:

- SŠ vzdělání nejlépe technického rázu, nebo SOU, obor autoelektrikář, automechanik apod.
- výhodou vyhláška 50, elektrikářské zkušenosti
- ŘP skupiny B nutností, C výhodou
- manuální zručnost
- slušné vystupování
- časová flexibilita

Nabízíme:

- zajímavou pracovní činnost v moderním pracovišti
- HPP
- zázemí stabilní české společnosti s velmi významným podílem na trhu
- pravidelná profesní školení
- nástup možný ihned
- nadprůměrný plat

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Region: Hl. m. Praha

Obor: Automobilový průmysl

Specializace: automechanik

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha