Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Servisní technik – královéhradecký kraj

referenční číslo: 12493 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického zaměření? Jste schopen/schopna si poradit s opravou téměř jakéhokoliv vozidla? Jste rozený mechanik a chcete se ve své kariéře posunout zase o krok dál?
Stačí už jen zaslat svůj životopis na níže uvedený e-mail.
Prosperující strojírenská společnost vypisuje výběrové řízení pro šikovné kandidáty na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – KRÁLOVÉHRADECKÝ KRAJ

Náplň práce

  • pravidelná kontrola a údržba strojů
  • zaškolování obsluhy strojů
  • účast na školeních
  • kompletní servis stroje

Požadujeme:

  • minimálně výuční list, ideálně v oboru mechanik/opravář
  • zájem o obor, nadšení pro věc
  • zkušenosti s opravami stavebních či zemědělských strojů
  • aktivního řidiče
  • flexibilitu

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost okamžitého nástupu
  • stabilní zaměstnání a kariérní růst
  • profesionální zaškolení
  • příležitost cestovat
  • místo výkonu – Královéhradecký kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha