Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Karlovarský symfonický orchestr, příspěvková organizace

Pracovníci evidence dat a archivů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11112450757 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Kontakt: Přihlášky zasílejte spolu se stručným životopisem adresou, e-mailem, telefonickým kontaktem, osobně - PO a ST 9-11 hod
Požadavky: Znalost práce s notovými materiály, minimálně základní hudební vzdělání, základní znalost práce s PC (Windows, M.Office), základní znalosti AJ, řidičské oprávnění sk. B.
1. kolo výběrového řízení se bude konat 6.10.2016 bez účasti uchazečů na základě obdržených životopisů. Vybraným uchazečům bude zaslána pozvánka s přesným termínem osobního pohovoru v rámci 2. kola.
Přihlášky zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a výpisem z rejstříků trestů (ne starším než 3 měsíce) do 30.9.2016.


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail