Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ZEBR s.r.o.

Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11151910745 | aktuálnost: 13. 8. 2016

21.7.2016/ SŠ/VŠ vzdělání strojního směru, znalost norem pro kreslení technické dokumentace, znalost plastikařiny výhodou, zkušenosti s 3D CAD systémem (Solidworks výhodou), samostatná a zodpovědná osobnost, schopnost spolupracovat v týmu, ŘP sk. B, praxe ve strojírenství vítána. Konstrukce nástrojů, forem a přípravků, zpracování návrhu konstrukčního řešení podle zadání zákazníka, výběr vhodných strojních součástek a systémových komponentů nakupovaných dílů, rozpracování, návrh a tvorba technické dokumentace, spolupráce s výrobními úseky a od.kvality. Nabízíme: práci ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí a celosvětovou působností, různorodou a zajímavou práci v oblasti výroby zařízení pro stínící techniku, možnost profesního růstu a vzdělávání, práci v přátelském kolektivu, motivující finanční ohodnocení, výkonnostní prémie, práce na plný úvazek v jednosměnném provozu (7,00-15,30 hod.), smlouva na dobu neurčitou, pružná pracovní doba, příspěvek na dopravu, bezplatné kurzy AJ ve firmě, dotované závodní stravování, zvýhodněné tarify mobilních operátorů pro zaměstnance a rodinné příslušníky, možnost profesního rozvoje a kariérního růstu. Kontaktní osoba Lucie Krejzová, tel.: 773 931 260 nebo lucie.krejzova@zebr.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail