Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KROK CZ, v.o.s.

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11270850787 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Místo výkonu práce Staré Čivice - U Panasonicu.
Hledáme pomocného pracovníka v obchodě.
Práce je určená pro OZP (osoby zdravotně postižené).
Náplň práce: manipulace se zbožím, obsluha jednoúčelového zařízení (doplňování automatu na výdej pracovních rukavic).
Požadujeme: spolehlivost, bezúhonnost, samostatnost.
Zaměstnanecké výhody: HPP ve stabilní společnosti, stravenky, možnost prodloužení PP

Pokud vás pozice zaujala, zašlete životopis do 26.8.2016 na mail: idornakova@krok-hranice.cz. Do předmětu zprávy uveďte KYB.
Více o firmě na www.krok-hranice.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 5 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha