Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr

referenční číslo: 7145 | aktuálnost: 4. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání technického směru? Pokud Vám nevadí směnný provoz a rádi byste pracovali pro předního světového výrobce komponentů pro automobilový průmysl, pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost, která patří mezi nejprestižnější ve svém oboru přijme do svého týmu MISTRA

Náplň práce

  • Organizace výroby v lakovně dle stanovené kvality, termínů a produktivity
  • Kontrola bezpečnosti práce a čistoty na pracovišti
  • Komunikace s ostatními odděleními (např. svařovna, sklad, montáže, obrobna..)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Základní orientaci v programu Excel (dovednost pracovat s tabulkami bude krátce testována)
  • Znalost anglického jazyka je výhodou
  • Flexibilitu, samostatnost, logické myšlení, ochotu na sobě dále pracovat

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost seberealizace a kariérního růstu
  • Jazykové kurzy, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, interní vzdělávací programy
  • Místo výkonu práce: Louny

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha