Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Dopravní podnik města Olomouce, a.s.

Revizoři v osobní dopravě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11294380756 | aktuálnost: 20. 8. 2016

Požadujeme: úplné středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav (úspěšné absolvování vstupní lékařské prohlídky, včetně psychologického vyšetření u podnikového psychologa), reprezentativní vystupování.
Do výběrového řízení přijímáme pouze uchazeče bez záznamu v databázi evidence a vymáhání pohledávek (mimo případy zapomenutých časových jízdenek).
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnosti, jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky, další zaměstnanecké výhody dle Kolektivní smlouvy - 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, na penzijní spoření nebo životní pojištění, stabilizační a věrnostní odměny, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další.
Termín nástupu: 1. 10. 2016. Plat 14.230 Kč + 20% motivační složka.
Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá POUZE personalista DPMO, a.s., e-mail: vranova@dpmo.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 230 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail