Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - junior

referenční číslo: 11003 | aktuálnost: 30. 9. 2016

Vystudovali jste vysokou školu strojního zaměření? Jste technicky zdatní a kreativní? Rádi byste nastartovali svou profesní dráhu v prosperující výrobní společnosti? Láká Vás práce KONSTRUKTÉR – JUNIOR v Brně? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR - JUNIOR (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vývoj nových strojírenských produktů
  • Konstrukce výrobků, technická podpora
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Kreativní práce v programu Solidworks
  • Příprava technických podkladů pro výrobu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření podmínkou
  • Praxe na pozici konstruktéra výhodou
  • Znalost práce v 3D (Solidworks výhodou)
  • Alespoň mírně pokročilá znalost AJ/NJ
  • Tvůrčí myšlení, proaktivní přístup

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí prosperující společnosti
  • Kreativní práce v příjemném kolektivu
  • Možnost odborného a profesního rozvoje
  • Jazykové kurzy, příspěvek na stravování
  • Nástup možný ihned/dohodou
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha