Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

BEMAGRO, a.s.

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11411800711 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Pracovník pro mlékárnu - vzdělání úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení). Pracoviště Meziříčí. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Mzda 20.000,-- Kč hrubého. Vhodné i pro absolventy. Praxe v mlékařském oboru výhodou, ale nikoliv podmínkou. Požadujeme: organizační schopnosti, zodpovědnost a chuť pracovat. Zaměstnanecké výhody: příznivé pracovní podmínky, stravenky, příspěvky na masáže. Kontakt: Ing. Miloslav Knížek, email: m.knizek@post.cz, pošta: Malonty č.p. 101 (požadujeme zaslání ručně psaného životopisu). Ověřeno 12.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail