Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - automotive

referenční číslo: 8572 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Ovládáte procesy kvality využívané v automotive - FMEA, SPC, 8D a jiné?
Hovoříte anglickým jazykem alespoň na středně pokročilé úrovni?
Chcete tyto zkušenosti uplatnit v mezinárodní výrobní firmě a stát se tak hlavní kontaktní osobou pro důležitého klienta?

Pokud vás pozice oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná výrobní automotive společnosti přijme do svého týmu kolegu na pozici Inženýr kvality

Úspěšná výrobní automotive společnost přijme šikovného kolegu bna pozici Inženýr kvality

Náplň práce

  • Zastřešení oblasti kvality pro významného zákazníka v oblasti automotive
  • Využití nástrojů a metod řízení jakosti
  • Komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce
  • Reporting
  • Spolupráce na zlepšování kvality

Požadujeme:

  • Praxi v oblasti kvality
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci
  • Znalost norem ISO 9001, ISO TS 16949, VDA
  • Zaměření na zákazníka, komunikativnost
  • Důslednost a samostatnost

Nabízíme:

  • Motivující finanční hodnocení s bonusy dle výkonu
  • Příspěvek na dojíždění nebo relokaci
  • Stabilní pracovní pozici v mezinárodní firmě
  • Příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • Příležitost pro perspektivní absolventy oboru
  • Lokalita pracoviště: Mladoboleslavko nebo Jižní Čechy

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha