Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tištěná inzerce (MF DNES)

Vedoucí stravovacího provozu

Převzato z deníku MF DNES - referenční číslo: 319234B0 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Organizace stravovacího provozu včetně zajišťování jeho ekonomické agendy, stanovování technologických postupů a zajišťování jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických předpisů.
Bližší informace podá personální oddělení, e-mail:
pavel.kures@nemjbc.cz , tel: 483 345 494, 776 666 349

Požadujeme:

Minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou, praxi v oboru min. 5 let (vedoucí stravovacího provozu, provozní...), znalost v oblastech hospodaření provozu, kalkulace, skladového hospodářství, hygienických předpisů, zkušenost s vedením pracovního kolektivu, zkušenost s přípravou dietní stravy, organizační schopnosti, schopnost týmové práce, schopnost vést a motivovat tým, učit se novým věcem, manažerské schopnosti a kreativitu.

Nabízíme:

Zázemí velmi stabilní organizace, přátelské a neformální pracovní prostředí. motivující platové ohodnocení s možností jeho vývoje, významnou podporu dalšího vzdělávání, zaměstnanecké benefity (3 sick days, 5 000,- Kč/rok na rekreaci, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené,...).

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail