Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Europasta SE

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11526830780 | aktuálnost: 15. 11. 2016

Pracoviště: divize Adriana, Tři Dvory 97, 784 01 Litovel

Požadujeme
- SŠ nebo ÚSO vzdělání v technickém oboru (např. zámečník, klempíř, mechanik)
- zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení, klempířské práce
- svářečský průkaz skupiny TIG, MIG
- praxe na obdobné pozici min 3 roky

Náplň práce
- provádění údržbářských a opravárenských prací na technologiích
- opravy nástrojů a přípravků pro výrobu
- preventivní údržba strojů a zařízení

Nabízíme
- nástupní mzda 24 tis. Kč
- dynamickou a zajímavou práci na moderních výrobních linkách
- perspektivu a jistotu pracovního místa, zázemí stabilní společnosti
- velmi dobré mzdové podmínky po zaučení
- stravenky
- 25 dní dovolené
- finanční odměny za zlepšovací návrhy
- výkonnostní prémie
- penzijní připojištění
Třísměnný provoz, riziko hluku 3. kategorie

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte zájem o tuto pracovní pozici, zašlete nám, prosím, Váš životopis POUZE na e-mailovou adresu: olga.kadlcikova@europasta.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha