Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430

Učitelé na základních školách pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11171970733 | aktuálnost: 28. 7. 2016

Náplň práce:
1. Komplexní vzdělávací a výchovná činnost ve všeobecně-vzdělávacích nebo odborných
předmětech spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací pedagogické dokumentace, kterou
pedagogický pracovník vytváří, a podle níž postupuje při výkonu své přímé pedagogické
činnosti nebo spojená s tvorbou a průběžnou aktualizací individuálních vzdělávacích plánů.
2. Tvorba koncepcí rozvoje oboru středního vzdělání s výučním listem nebo skupiny
příbuzných oborů.
3. Komplexní vzdělávací činnost v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků
spojená s tvorbou vzdělávacích programů akreditovaných v systému dalšího vzdělávání
pedagogických pracovníků a jejich evaluací.
4. Tvorba koncepce rozvoje školních vzdělávacích programů mateřských škol pro děti se
speciálními vzdělávacími potřebami
KONTAKT: Mašková Helena Mgr., tel.: 383333465, e-mail: info@zmskolast.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 21 530 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha