Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Správci objektů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11230900755 | aktuálnost: 16. 8. 2016

Inspektor pro provozuschopnost a vybavení čerpacích stanic


Operativně zabezpečuje provozuschopnost a vybavení čerpacích stanic tj. kontroluje a dbá, aby chod budovy a zařízení, čistota, vybavení, otevírací doba, úroveň poskytovaných služeb a artikl prodávaného zboží v shopu odpovídal nastavení vlastníka řetězce čerpacích stanic.Požadavky: SŠ vzdělání, ŘP B - aktivní řidič a mix zkušeností typu

( facility management, stavební, strojní , nákup, velmi dobré a účinné jednání s lidmi, záliba v cestování objíždění svěřených čerpacích stanic a nájemců, pracovat na mnoha úkolech, organizační dovednosti, dodržovat závazky vyplývající z jednání a vyžadovat totéž od svého protějšku, přehled o dodavatelích služeb, produktů, vč. pohonných hmot). 100% spolehlivost, časová flexibilita a skutečný zájem. Doprava do centrály není hrazena, auto pouze pro služební účely, bydliště nejlépe okolí Kladna, Praha, Beroun, příp. Rakovník, Slaný.

Dlouhodobá perspektiva a dobré podmínky více upřesníme při osobním jednání.

CV s fotografií na hana.simova@maintec.net a zdenek.jasek@maintec.net

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Reality

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail