Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

TOSTO, spol. s r.o.

Pracovníci pro ruční mytí vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11582790759 | aktuálnost: 25. 11. 2016

Místo výkonu práce Pardubice - Mycí centrum u GLOBUSU.
Požadujeme: felefonické sjednání schůzky, zaslání strukturovaného životopisu; pro výkon zaměstnání je nutná technická a fyzická zdatnost a zručnost, samostatnost, komunikativní vystupování a ochota pracovat s lidmi, beztrestnost, vzdělání v oboru elektro vítáno
Provozní doba mycího centra: Po-So 7:00 - 20:00, Ne 10:00 - 18:00
Náplň práce: Předmývání osobních a nákladních automobilů pomocí ručního vysokotlakého mytí, asistence během automatického mytí, komunikace s řidiči, vystavování daňových dokladů atd.

Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, jiné zaměstnanecké výhody
Místo je vhodné i pro absolventy bez praxe.
Nástup možný IHNED.

První kontakt telefonicky (8:00 - 16:00) nebo e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

TOSTO, spol. s r.o., Martin Jaroš, jaros@tosto.cz, +420 723 921 354