Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent péče o zákazníky s NJ

referenční číslo: 10888 | aktuálnost: 20. 11. 2016

Jste komunikativní osobnost s nadáním na cizí jazyky? Chcete ve svém zaměstnání komunikovat v němčině? Máte pracovní zkušenost z výrobní společnosti?

Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis

Nadnárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového a strojního průmyslu obsazuje pozici
REFERENT PÉČE o ZÁKAZNÍKY s NJ (23-28000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • správa dat v interním informačním systému
  • řešení dodávky zakázek k zákazníkům
  • administrativní úkony spojené s expedicí zakázek
  • kooperace s ostatními odděleními společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • schopnost plynulé komunikace v německém jazyce
  • alespoň mírně pokročilou úroveň znalosti anglického jazyka
  • zkušenosti z výrobní společnosti minimálně 1 rok (podmínkou)
  • velmi dobré komunikační schopnosti a proklientsky orientované myšlení
  • osobnost se zájmem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nadstandardní počet dní dovolené
  • místo výkonu práce: Břeclavsko/Mikulovsko

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha