Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Vedoucí směny (parťák) - výroba a kompletace kovových dveří a zárubní

referenční číslo: 313344D8 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která je významným výrobcem kovových prvků a zaujímá významnou pozici na trhu v poskytování komplexních služeb ve stavebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vedoucí směny (parťák) - výroba a kompletace kovových dveří a zárubní.

Požadujeme:

• Manuální zručnost
• Organizační schopnosti
• Spolehlivost a zodpovědnost
• Schopnost vést podřízené (3-6 lidí)
• ŘP skupiny B

Náplň práce:

• Organizace a řízení činnosti pořízených při výrobě a kompletaci kovových dveří a zárubní
• Kontrola práce
• Manuální zapojení do výrobního procesu
• Prvotní evidence
• Práce v dvousměnném provozu

Nabízíme:

• Firemní benefity
• Práce možná na HPP, DPP, DPČ
• Platové ohodnocení stanoveno na základě odvedeného výkonu úkolem: pro HPP 20.000,- až 35.000,-, pro DPP/DPČ hodinová zúčtovací sazba
• Místo výkonu práce: Velvary

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha