Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog - absolvent

referenční číslo: 8650 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Významná nadnárodní společnost na Teplicku hledá do svých řad šikovné technology - juniory.

Jste absolventem VŠ strojního směru, ideálně se zaměřením na výrobní technologie?

Pak hledáme právě Vás

Náplň práce

  • Hledat a řešit procesní problémy na linkách, hledat jejich příčiny, vyhodnocovat je a navrhovat opatření
  • Posuzovat vyrobitelnost nových produktů a navrhovat potřebné změny na linkách
  • Vyhodnocovat stabilitu linek a procesů, navrhovat zlepšení ke zvýšení stability

podílet se na vývoji nových procesů, nových výrobků a zavádění nových investic

  • Připravovat školení pracovníků

spolupracovat s oddělením údržby a nákupu
aktivně spolupracovat se zaměstnanci ve všech úrovních a odděleních v oblasti „neustálé zlepšování"

Požadujeme:

  • VŠ technického směru - zaměření na výrobní technologie
  • Praxi ve výrobní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou
  • Alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny (ochotu rozvíjet se)
  • Velmi dobrou znalost MS Office, zejména MS Excel
  • Komunikativní osobnost, týmového hráče, flexibilitu, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Roční bonus - až dva průměrné platy
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick-days
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu
  • Místo výkonu práce- okrec Teplice

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha