Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor informačních systémů

referenční číslo: 6301 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Máte zkušenost s objektově orientovaným programováním? Rádi byste se podíleli na vývoji informačního systému?

Pokud ano, pak je tato pozice pro Vás ta pravá

PROGRAMÁTOR INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

  • Návrh a vývoj informačního systému
  • Týmová spolupráce s ostatními vývojáři
  • Tvorba dokumentace
  • Testování produktu
  • Administrace, reporting

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost anglického jazyka (hlavně psanou formu)
  • Znalost programovacího jazyka C#
  • Pokročilou znalost OOP
  • Zodpovědnost, preciznost, logické uvažování, flexibilitu

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí a výborný kolektiv
  • Práci s moderními technologiemi
  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Možnost externího a interního vzdělávání
  • Stravenky
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha