Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Prodejce světlíků

referenční číslo: 12318 | aktuálnost: 6. 11. 2016

Máte středoškolské vzdělání a zkušenosti s prodejem? Vyznáte se ve stavební dokumentaci a umíte perfektně vyjednávat s lidmi? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní společnost působící v oblasti stavebnictví obsazuje pozici: PRODEJCE SVĚTLÍKŮ

Náplň práce

  • Uzavírání obchodních smluv
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků/partnerů a obchodních příležitostí
  • Komunikace s klienty, poradenství
  • Vedení obchodních schůzek
  • Orientace ve stavební dokumentaci

Požadujeme:

  • SŠ technického směru
  • Praxi na pozici obchodního zástupce, nebo obdobné pozici
  • Angličtinu nebo Polštinu na komunikativní úrovni - velká výhoda
  • Znalost orientace ve stavebních dokumentech
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Fixní mzdu + provize z prodeje
  • Pružnou pracovní dobu, možnost práce na home office
  • Nástup možný ihned
  • Zaškolení, odborné kurzy
  • Firemní akce
  • Služební automobil, telefon
  • Místo výkonu práce: celá Česká republika

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha