Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér v automotive

referenční číslo: 10234 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste konstruktér v automotive? Rádi byste se podíleli na vývoji nových produktů v této oblasti a hledáte zázemí stabilní společnosti? Pokud máte angličtinu na komunikativní úrovni, rádi cestujete a máte pokročilou znalost 3D konstrukčních programů, pošlete nám svůj životopis
Možná hledáme právě Vás.

Stabilní společnost spolupracující se světovými automobilkami, hledá nového člena týmu na pozici:

KONSTRUKTÉR v AUTOMOTIVE (40-45.000,- Kč)

Náplň práce

  • Příprava výkresové dokumentace
  • Pravidelná komunikace se zákazníky
  • Komplexní zajištění zakázky z pohledu konstrukce
  • Spolupráce s dalšími odděleními výroby
  • Služební cesty i do zahraničí
  • Podpora zákazníkům i dodavatelům

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 5 let praxe v automotive,
  • AJ – mírně pokročilý
  • Znalost 3D konstrukčních programů
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Měsíční a roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Lokalita pracoviště: Praha

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha