Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr - junior

referenční číslo: 8784 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Významná zahraniční společnosti se zaměřením na automotive hledá do svých řad šikovné juniory - výrobní inženýry (Industrial Engineering planner).
Jste-li absolvent VŠ technického směru a domluvíte se anglickým případně německým jazykem, neváhejte se na nás obrátit.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: ŽATEC

Náplň práce

• označovat problémy ve výrobním procesu a odstraňovat příčiny těchto problémů
• navrhovat nápravná opatření ve spolupráci s lídry jednotlivých procesů výroby
• vyhodnocovat úspěšnost přijatých nápravných opatření dle akčních plánů = stabilní kvalita
• podílet se na vývoji nového výrobku-procesu (příprava výrob.procesu, vyrobitelnost, ověření FMEA)
• navrhovat potřebné změny na výrobních zařízeních a v procesu výroby pro zajištění stabilní kvality
• stanovení výrobního postupu včetně pracovní návodky pro další školení pracovníků výroby
• uplatňování metod průmyslového inženýrství 5S, Lean, Kaizen, Kanban
• aktivní spolupráce s pracovníky na všech úrovních s cílem neustále zlepšování

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• Znalost MS Office, SAP
• Německý nebo Anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou
• Znalost ISO 9001, ISO 14001, TS 16949
• Komunikativnost a aktivní přístup, flexibilitu a schopnost týmové práce
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Jistotu v prosperující firmě
  • Dobré sociální zázemí (závodní stravování, penzijní pojištění)
  • Motivující finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci nadnárodního koncernu

Mzda: 25 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha