Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér - CAD

referenční číslo: 13470 | aktuálnost: 13. 1. 2017

Máte vzdělání technického směru a orientujete se výborně v technické dokumentaci? Ovládáte anglický jazyk a máte praxi v konstrukci? Umíte pracovat v CAD softwarech a hledáte práci na pozici KONSTRUKTÉRA - CAD na Břeclavsku? Pak už nečekejte a zašlete mi Váš životopis

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

KONSTRUKTÉR – CAD (25-32.000,- Kč)

Náplň práce

  • Úpravy výrobků a tvorba nových produktů
  • Tvorba 3D modelů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Práce v softwaru CAD
  • Kontrola a tvorba reportu

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření
  • Praxi v oboru min. 1 rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • Znalost softwaru CAD
  • Technické myšlení, samostatnost

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc
  • Stabilní zaměstnání v moderním prostředí
  • Práci na zajímavých projektech
  • Příspěvek na dojíždění
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové vzdělání
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Mzda: 25 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha