Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CIE PLASTY CZ, s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210150709 | aktuálnost: 26. 10. 2016

QUALITY REPRESENTATIVE
POŽADUJEME: VŠ vzdělání technického zaměření (v ideálním případě obor kvalita, není ale podmínkou); případně SŠ s maturitou s min. 3letou praxí na podobné pozici, znalost anglického jazyka (úroveň B2), chuť učit se nové věci a pracovat na sobě, vhodné pro absolventy (zaučíme si vás)
NÁPLŇ PRÁCE: analýza reklamací; tvoření 8D reportů, komunikace se zákazníkem, komunikace s auditory (ISO TS) pro barvící díly, zlepšování procesů, reporting klíčových ukazatelů, podpora výroby z hlediska kvality, zaučení nových operátorů dle interního školícího manuálu
NABÍZÍME: odborné vzdělávání (jazykové i jiné kurzy), kariérní růst, možnost seberealizace
-aktivní využití anglického jazyka, 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
-přátelské a neformální prostředí, firemní akce, flexibilní pracovní dobu, notebook a mobilní telefon samozřejmostí. Nástup ihned nebo dohodou.
PRVNÍ KONTAKT: V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na phalajova@cieautomotive.cz . Pokud budete potřebovat více informací, taktéž nás neváhejte kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha