Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

CIE PLASTY CZ, s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210150709 | aktuálnost: 24. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE: analyzovat reklamace (jak interní, tak i ty externí) a k tomu budete tvořit 8D reporty, odsouhlasíte si kvalitativní požadavky se zákazníkem, budete náš styčný důstojník pro ISO TS certifikaci pro barvící díly, přinášet nápady na zlepšování barvicího procesu
-reportovat klíčové ukazatele , vytvářet první vzorky pro výrobu a podporovat výrobu z hlediska kvality, zaučit nové operátory dle interního školícího manuálu
POŽADUJEME: VŠ vzdělání technického zaměření (v ideálním případě obor kvalita, není ale podmínkou); případně SŠ s maturitou s min. 3letou praxí na podobné pozici, znalost anglického jazyka (úroveň B2), chuť učit se nové věci a pracovat na sobě, vhodné pro absolventy (zaučíme si vás)
NABÍZÍME: odborné vzdělávání (jazykové i jiné kurzy), kariérní růst, možnost seberealizace
-aktivní využití anglického jazyka, 5 týdnů dovolené, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
-přátelské a neformální prostředí, firemní akce, flexibilní pracovní dobu, notebook a mobilní telefon samozřejmostí. Nástup v září nebo dohodou.
PRVNÍ KONTAKT: V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis na phalajova@cieautomotive.cz . Pokud budete potřebovat více informací, taktéž nás neváhejte kontaktovat.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

CIE PLASTY CZ, s.r.o., Petra Halajová, phalajova@cieautomotive.cz

Odpovědět na inzerát