Grafton Recruitment s.r.o.

Customer Marketing Specialist, 30 000 Kč/měs.

(referenční číslo: 19-13-228087/JD)

Máš praxi v marketingu ? Mluvíš anglicky, zvládneš report v Excelu a chceš se dál rozvíjet v oboru?

Pak hledáme právě Tebe

CUSTOMER MARKETING SPECIALIST

Náplň práce:

  • Exekuce marketingových aktivit schválených manažerem
  • Podpora Key Account Managera a Obchodních zástupců
  • Příprava podkladů k jednotlivým aktivitám
  • Udržování skladových zásob
  • Tvorba POS materiálů
  • Monitorování konkurence a trendů
  • Vyhodnocení realizovaných aktivit z dostupných dat
  • Příprava podkladů k jednotlivým produktům
  • Komunikace napříč marketingovým a obchodním oddělením

Požadujeme:

  • Výborná angličtina slovem i písmem
  • Alespoň roční praxe v marketingovém odděleníi v FMCG společnosti (možnost i jako part time při VŠ)
  • Pokročilá znalost MS Office
  • Silné analytické a komunikační dovednosti
  • Time management, schopnost pracovat samostatně
  • Orientace na výsledky
  • Loajalita
  • Chuť se učit a profesně rozvíjet

Nabízíme:

Benefity:

  • Stravenky
  • Sleva na výrobky
  • Kurzy angličtiny a další školení
  • Bonusy dle ročních výsledků
  • Atraktivní značky

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 30 000 Kč / měsíc
Region: Hl. m. Praha
Obor: Marketing, reklama, public relations
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Nováková Patrícia