Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

expert Elektro GOLA s.r.o.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11457610707 | aktuálnost: 21. 9. 2016

Abyste byli úspěšní, měli byste splňovat tyto požadavky:
- prodejní zkušenosti a dovednosti, příp. praxe z přímého jednání se zákazníky,
- zkušenosti s řešením reklamací zákazníka,
- dobrá orientace v sortimentu elektro,
- profesionalita, zodpovědnost, příjemné vystupování,
- středoškolské vzdělání nebo výuční list,
- řidičský průkaz skupiny B je výhodou
Náplň práce:
- obsluha zákazníků na prodejně,
- manipulace s pračkou, ledničkou apod.
- řešení reklamací zboží se zákazníkem a následně s dodavatelem,
- pracovní doba 9-19 (4-5 dní týdně včetně víkendů)
Co nabízíme:
- hlavní pracovní poměr,
- možnost školení a profesního růstu,
- odměňování podle dosažených výsledků,
- příspěvky na penzijní a životní pojištění,
- nástup možný k 1. 10. 2016 nebo podle dohody.

KONTAKT:Životopis zasílat na email

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 14 000 - 21 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha